aelbrecht-maes n.v. metaalconstructies

home »  onderneming » medewerkers

Gebouw   Atelier   Machine

» Een gemotiveerd team ...

Roland Maes

roland.maes@aelbrechtmaes.be

       » Algemene leiding

 

Tom Maes

tom.maes@aelbrechtmaes.be

       » Organisatie en toezicht werkplaats en werven

       » Aankoop gereedschappen

 

Hans Maes

hans.maes@aelbrechtmaes.be

       » Studie en ontwikkeling

       » Aankoop materialen

 

Frederik De Rho

frederik.de.rho@aelbrechtmaes.be

       » Tekenaar

 

Boris Pintelon

boris.pintelon@aelbrechtmaes.be

       » Administratie

       » Opvolging werven

 

Christel Van Vooren

christel.van.vooren@aelbrechtmaes.be

       » Secretariaat

       » Boekhouding